Masaż gorącymi kamieniami. Relaks. Rewitalizacja. Regeneracja.

Poświeć czas dla siebie. Wyzwól w sobie pokłady pozytywnej energii.

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Relaksacyjne działanie masażu podgrzanymi kamienia oparte jest głownie o ciepło i dotyk.
Inne zalety masażu gorącymi kamieniami to poprawa pracy układu krążenia, układu limfatycznego, redukcja napiec mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, ujędrnienie i uelastycznienie oraz działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

W masażu używamy gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego. Kamienie maja okrągły kształt i wymiary pasujące do dłoni a ich gładka powierzchnia ułatwią poślizg na skórze. Charakteryzują się wyśmienitym współczynnikiem magazynowania ciepła, dlatego masaż wykonany możne być zarówno rozgrzanymi jak i oziębionymi kamieniami.

Masaż kamieniami jest połączeniem kilku rodzajów terapii

  • termoterapii
  • masażu limfatycznego
  • masażu klasycznego

Masaż wykonywany jest dłońmi lub na przemian gorącymi kamieniami. Do masażu używamy olejków eterycznych. Ciepło płynące z kamieni, spokojne powolne ruchy podczas wykonywania masażu rozluźnia Twoje napięte mięśnie, znikną bóle, osoba relaksuje się i regeneruje.